Stránka se načítá, vyčkejte prosím ...

O nás

Crokidy je agentura poskytující široké spektrum aktivit a služeb zaměřených na děti. V této oblasti máme téměř pětiletou praxi, kdy se denně snažíme dětem přinášet nevšední aktivity a zážitky a dospělým usnadňovat jejich práci a starosti. Mezi naše hlavní aktivity patří zájmové kroužky pro děti, pořádané přímo ve školkách a školách, hlídání dětí, pořádání oslav a akcí, zajišťování stravování a dalších služeb pro školky.

 

Děláme vše pro to, abychom se stali Vaším partnerem, na kterého se můžete obrátit s čímkoliv, co pro Vaše děti potřebujete. Naše strategie je přitom jednoduchá, děláme vše s radostí a maximální péčí. Pokud budeme přinášet úsměv dětem, kteří jsou vždy na konci našeho zákaznického řetězce, jistě budete spokojeni i Vy.

 

Naše kroužky
Tábory
Akce pro rodiny
Narozeninové oslavy
Hlídání dětí
Reference v číslech:
Počet aktuálně probíhajících kroužků: 57
Počet dětí, které navštívily naše lekce: 2535
Počet školek a škol, které jsme navštívili: 113
Počet let, kdy je tu Crokidy / Golfgarden pro Vás: 5
Počet dětských úsměvů: tisíce a stále přibývají!
Proč právě my?
Crokidy service je tu pro Vás, děti a rodiče. Díky naší 5 leté praxi, kdy více než 2500 dětí využilo naše služby víme, jak přinést dětem úsměv na tvář. Poskytujeme originální kroužky, zajišťujeme hlídání nebo fotografování nejen dětí. Pořádáme narozeninové oslavy i akce pro celé rodiny. Jsme tu pro Vás, Crokidy – Partner dětí a rodičů.
STÁLE JSTE NENAŠLI,
CO JSTE HLEDALI?
Zavolejte nebo napište...
+420 775 600 308
info@crokidy.cz
Dostávejte náš newsletter a buďte v obraze!
REGISTROVAT
Nebo nám zanechte zprávu
ODESLAT