Stránka se načítá, vyčkejte prosím ...
Naše kroužky

Tenis

Zdá se vám, že tenis přímo ve školce není možný? Stejně jako u golfu, i zde vás přesvědčíme o opaku a dovezeme tenisový kurt až k Vám. Na našich lekcích se děti krok po kroku naučí základy tohoto sportu a navíc si při něm užijí spoustu zábavy. Systém výuky byl vyvinut ve spolupráci s pražským tenisovým klubem na Štvanici, který se výrazně podílel na přípravě jednotlivých lekcí. Kroužek je veden zkušenými tenisovými lektory se zájmem jak o tento sport, tak hlavně o malé tenisty, kterým své zkušenosti hravou formou během lekcí předají. Veškeré vybavení máme pro děti k dispozici v adekvátní velikosti, na naše lekce tak nepotřebují nic, jen dobrou náladu a nadšeného sportovního ducha. Pomůcky byly zvoleny také s ohledem na prostředí školky - jednak aby byla zajištěna maximální bezpečnost dětí, ale také aby nedošlo k poškození žádného vybavení školky a jejích prostor.

POPIS LEKCE

Každá tenisová lekce je zahájena rozehřátím – např. v podobě zábavně pojatého běhu kolem kurtu, krátkých výběhů apod. Po zahřátí následuje tenisová rozcvička s raketou a míčky. Jelikož u tenisu je velmi důležitá koordinace pohybu, nemohou chybět cvičení na procvičení právě této problematiky. Následuje samotný trénink hry a to jak na síti, tak od základní lajny. Po ukončení tréninku si děti procvičí své narůstající dovednosti formou tematicky zvolené hry a nemůže chybět ani závěrečná soutěž.

 

Struktura lekce

  • Rozehřátí
  • Tenisová rozcvička
  • Koordinační a pohybová cvičení
  • Trénink hry
  • Tenisové hry a soutěže
PODMÍNKY PRO RODIČE

Věk: 3-7 let

 

Vybavení: veškeré vybavení bude dětem zapůjčeno

 

Výuka: 1x týdně 60 minut

 

Minimální počet dětí: 3

CENÍK

Cena: 200 Kč / lekce

 

Způsob úhrady: pololetně převodem na účet

PŘIHLÁŠKA NA KROUŽEK
Na kroužek se v tuto chvíli nelze přihlásit.
TERMÍNY KURZU
Tento kroužek zatím nemá vypsané žádné termíny.
Reference v číslech:
Počet aktuálně probíhajících kroužků: 57
Počet dětí, které navštívily naše lekce: 2535
Počet školek a škol, které jsme navštívili: 113
Počet let, kdy je tu Crokidy / Golfgarden pro Vás: 5
Počet dětských úsměvů: tisíce a stále přibývají!
Proč právě my?
Crokidy service je tu pro Vás, děti a rodiče. Díky naší 5 leté praxi, kdy více než 2500 dětí využilo naše služby víme, jak přinést dětem úsměv na tvář. Poskytujeme originální kroužky, zajišťujeme hlídání nebo fotografování nejen dětí. Pořádáme narozeninové oslavy i akce pro celé rodiny. Jsme tu pro Vás, Crokidy – Partner dětí a rodičů.
STÁLE JSTE NENAŠLI,
CO JSTE HLEDALI?
Zavolejte nebo napište...
+420 775 600 308
info@crokidy.cz
Dostávejte náš newsletter a buďte v obraze!
REGISTROVAT
Nebo nám zanechte zprávu
ODESLAT